Opublikowano

10 POWODÓW DLACZEGO WARTO KUPIĆ ODPOWIEDNIKI PERFUM

#Zapach #Trwałość

Pierwsze pytanie jakie powinniśmy sobie zadać, to czym są odpowiedniki perfum i czym różnią się od oryginałów?

Odpowiedź jest prosta. W produkcji nie różnią się niczym. A składniki? Tutaj pojawia się sedno sprawy, bo aby produkt można było nazwać odpowiednikiem, trzeba go dobrze odwzorować. Dlatego też zatrudniani są specjaliści, którzy rozpracowują oryginalny zapach, a następnie przygotowują specjalistyczną recepturę o odpowiednich proporcjach. Ważne jest, aby producent nie oszczędzał na składnikach utrwalających, które są drogie i decydują o trwałości.

#Cena

Drugie pytanie jakie powinniśmy zadać, to czemu odpowiedniki pojawiły się na rynku?

Wyprodukowanie perfum nie jest takie drogie jak się wydaje. Wysokie ceny oryginałów są związane z ogromnymi nakładami jakie ponoszą firmy na reklamę. Sztaby ludzi zatrudnianych w działach reklamy, reklama w telewizji, prasie, bankiety, bilbordy, wszystko z udziałem gwiazd światowej sławy. W związku z tym cena perfum zdominowana jest w głównej mierze kosztami reklamy i marketingu.

  • 107. | Jean Paul Gaultier – Le Male

    Label
    Label
    34,7063,90
    31,2357,51

#Dobre opinie osób korzystających z odpowiedników

Jak przy każdym produkcie opinie klientów są najważniejsze i  jednocześnie mówią bardzo dużo o produkcie. Po wejściu na naszą stronę, czy fanpage na Facebooku można łatwo zobaczyć mnogość  pozytywnych komentarzy i fantastycznych recenzji na temat naszych produktów. Statystyki i opinie mówią jedno, klienci są zadowoleni i polecają odpowiedniki perfum!

#Duży wybór

Ponieważ nie wymyślamy zapachów tylko je „rozpracowujemy”, możemy tworzyć kolejne wersje, gdy tylko nowy zapach pojawi się na rynku. Powoduje to, że każdy klient może u nas  znaleźć idealny zapach dla siebie. Zapachy możemy dobierać w zależności od okazji, nastroju, pory roku czy dnia, dopasować  do swojego charakteru, czy innego upodobania. Ogromny asortyment, jakim dysponujemy sprawia, że mamy nieograniczone możliwości.

#Zamienniki są dla każdego

Są w zasięgu każdego portfela. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby stać się dumnym właścicielem eleganckiego, subtelnego i pożądanego zapachu.

#Jakość

Wybierając sprawdzonych sprzedawców odpowiedników perfum, będziesz mógł cieszyć się trwałym zapachem przez naprawdę długi czas. A przy tym nie wyczujesz różnicy miedzy nim, a oryginałem. Zamienniki są tworzone na podobnych bądź takich samych nutach zapachowych, jakie wykorzystują znane marki. Produkowane są z doskonałej jakości esencji, co zapewnia trwałość zapachów i doskonałe rozchodzenie się poszczególnych nut zapachowych.

#Nasz odpowiednik to woda perfumowana

Są to mieszanki, które zawierają stężenie około 19% olejków eterycznych. Mikstury te są tak wydajne, jak czyste perfumy, a ich trwałość jest wysoka. Pozwalają cieszyć się zapachem nawet przez cały dzień. Wybierane są przez wiele kobiet i mężczyzn, ponieważ w stosunkowo rozsądnej cenie mamy zapach, który długo utrzymuje się na skórze.

Zobacz, czym różni się woda perfumowana od wody toaletowej?

Poziom składników zapachowych perfum dostępnych w naszym sklepie utrzymujemy na poziomie 19%, co klasyfikuje je jako wody perfumowane. A nie jak w innych przypadkach, 10% – woda toaletowa, 5% –  woda kolońska.

#Wzbudzanie ciekawości

Dzięki temu, że w cenie jednego oryginału możesz kupić kilka odpowiedników, masz możliwość zmiany swojego zapachu znacznie częściej, niż było by to możliwe przy oryginalnych perfumach. Spowoduje to, że będziesz mieć przyjemność z ich stosowania, w zależności od nastroju wybierzesz zapach odpowiedni na daną chwilę, porę roku czy specjalną okazje, a Ci którzy będą czuć Twój zapach nie przyzwyczają się do niego, to może pomóc w wyrwaniu się z codziennej rutyny oraz dodatkowo wzbudzić zainteresowanie oraz pozytywne emocje.

#Nie przepłacasz za flakon

Każda markowa firma sprzedaje swoje perfumy w designerskich często niezwykłych flakonach. Niestety za to również płacisz, a tak dokładnie to przepłacasz. A przecież w perfumach nie chodzi o wygląd tylko o zapach! Nasz klasyczny flakon jest stworzony tak, aby ładnie wyglądał i cieszył właściciela. To ty i twój zapach ma być niezwykły, a nie opakowanie twoich perfum.

#Testowanie

Ważnym argumentem jest testowanie perfum. Możesz z niego korzystać w naszym sklepie. Zamawiając u nas perfumy możesz je zwrócić, mimo tego, że ich użyłeś. Przetestuj zapach dwukrotnym psiknięciem, jeśli Ci nie odpowiada masz 90 dni na zwrot. Korzystając z darmowej dostawy przy zakupie powyżej 115 zl, za przyjemność testowania nie zapłacisz nawet złotówki!