Zwroty

POUCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY / ZWROTY

ROZSZERZENIE PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY DO 90 DNI
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, rozszerzyliśmy prawo odstąpienia od umowy do 90  dni. Prawo to obowiązuje przy zakupie Paryskich perfum. (odpowiedniki, każdy oznaczony swoim numerem)
Ponadto pozwalamy na zwrot wyżej wymienionych produktów po ich użyciu.

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY
Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji, prosimy o wysyłanie maila na kontakt@paryskie-perfumy.pl. Mogą Państwo również skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy i odesłanie go na Nasz adres łącznie ze zwracanym produktem.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

SKUTKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy wszystkie otrzymane od Państwa płatności. W tym niezwłocznie koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas). A w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że, wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. W każdym innym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeśli rzecz zostanie odesłana przed upływem terminu 14 dni. Jeśli zostanie odesłany po 14 dniach – wtedy będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

SZYBKIE ZWROTY 

Istnieje możliwość dokonania zwrotu bez ponoszenia kosztów za pośrednictwem usługi SZYBKIE ZWROTY (jeśli zamówienie było ponizej 115 złotych, wartość 11,90 zł zostanie odjęta przy dokonaniu przelewu zwrotnego do klienta). Wtedy proszę wejść w link https://szybkiezwroty.pl/paryskie_perfumy_pl, wpisać w miejscu “sklep internetowy” nazwę Naszego sklepu. Następnie otrzymasz sms i e-mail z kodem, dzięki któremu nadasz paczkę w Paczkomacie. Kod zwrotu ważny jest 72h. Usuń starą etykietę, jeśli używasz tego samego pudełka, w którym otrzymałeś zamówienie. Na kartonie umieść kod zwrotu. Na ekranie Paczkomatu wybierz opcję “Chcę wysłać paczkę”, następnie podaj otrzymany wcześniej kod. Umieść paczkę w skrytce. Gotowe! Nie zapomnij zamknąć drzwiczek. Formularz zwrotu proszę również umieścić w paczce.

UWAGA!!! Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych przez Państw do Paczkomatu oraz zwrotów wysłanych do Nas za pobraniem. 

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

– Adresat Paryskie Perfumy, Leśna 44, 32-332 Bukowno , kontakt@paryskie-perfumy.pl ,
  Telefon: 690 030 852

– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

– Data zawarcia umowy/odbioru

– Numer zamówienia

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

– Adres konsumenta(-ów)

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

– Data

– Przyczyna (niewymagane)

– Nr konta

(*) Niepotrzebne skreślić.